نوای دوست...

پیمان پورجبار با ترانه ها و دل نوشته های عرفانی

نوای دوست...

پیمان پورجبار با ترانه ها و دل نوشته های عرفانی

مشخصات بلاگ
نوای دوست...

این وبلاگی است غیر سیاسی که حاوی مطالبی در مورد خداشناسی است. همچنین نواهایی از موسیقی عرفانی و تنبور. مطالبی که در اینجا نوشته میشود حاصل مطالعات و نتیجه گیری های من میباشد و خواننده عزیز میتواند بجز احادیثی که از معصومین (ع) آورده ام را رد کند.

پیام های کوتاه
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
نویسندگان

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

کاش برمیگشتیم به دوران کودکی... آن زمان که عقلمان هنوز کامل نشده بود اما دل پاکی داشتیم. آن زمان که مادر از خدای مهربان برایمان میگفت... و ما از ثواب کردن برداشتی متفاوت داشتیم.وقتی به امامزاده میرفتیم میدانستیم آنجا آدم خوبی خوابیده که خدا دوستش دارد...کاش باز بوی شکر سوخته و وانیل حسرت پشمک را به دلمان میگذاشت.. به ما میگفتند خدا دروغگو را دوست ندارد.اگر نان میخوری به دوستت هم بده.با کسی دعوا نکن.به حرف پدر و مادر گوش بده که خدا دوستت داشته باشد... 

اما ما بزرگ شدیم زیبا شدیم و به بزرگی خود مغرور گشتیم.. برای اثبات خود دروغ ها گفتیم... نان خوردیم و نان بریدیم و به کسی ندادیم... همه را غریبه و دشمن انگاشتیم تا خود را ثابت کنیم. پدر و مادر که قدیمی شده بودند... حرفهایشان هم دیگر برایمان رنگی نداشت... ما در دنیای جدید خودمان به دنبال جدیدها رفتیم. و خدا فراموش شد.همه را انکار کردیم... کاش هنوز کودک بودیم.

  • پیمان پورجبار