نوای دوست...

پیمان پورجبار با ترانه ها و دل نوشته های عرفانی

نوای دوست...

پیمان پورجبار با ترانه ها و دل نوشته های عرفانی

مشخصات بلاگ
نوای دوست...

این وبلاگی است غیر سیاسی که حاوی مطالبی در مورد خداشناسی است. همچنین نواهایی از موسیقی عرفانی و تنبور. مطالبی که در اینجا نوشته میشود حاصل مطالعات و نتیجه گیری های من میباشد و خواننده عزیز میتواند بجز احادیثی که از معصومین (ع) آورده ام را رد کند.

پیام های کوتاه
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
نویسندگان

۲ مطلب در مهر ۱۳۹۵ ثبت شده است

میدانم منطقی نیست اگر تصور کنم امشب که خوابیدم فردا را هم خواهم دید چون آنطور که دریافتم مرگ ناگهانی ترین موضوعیست که فراری هم از آن نیست.خدایا خودت میدانی که از وقتی حسین (ع) را شناختم هرسال برایش اشک ریختم و میدانم که شناخت او به اشک ریختنش ختم نمیشود.میدانی که به مال اندوزان دنیاپرست  تا به حال روی خوش نشان نداده ام و میدانی که تا توانسته ام سعی کرده ام انسانی باشم ظلم ستیز تا بلکه خود را شبیه پیروان حسین (ع) بنمایم.قلبم امانتی است که آن را فقط برای تو نگه داشته ام...تا روزی که زندگی ام تمام شود نه صالح و عابد بلکه رستگار و رها از دنیا بروم.

  • پیمان پورجبار

سلام خدمت خوانندگان عزیز.اگر درددلم را برای شما باز کنم خیلی حرف دارم.من با این جوانان امروزی خیلی سروکار داشته و دارم.اینها هدف را درست انتخاب کرده اند اما راه رسیدنشان چنان غلط است که ایشان را به سرانجام نمیرساند.فضای فهم ما را اینطور طراحی کرده اند که ابتدا میگویند مثلا امام معصوم نیست.میگیم باشه شاید معصوم نباشه.بعد میگن احتمالا امام علی حق حکومت و جانشینی نداشت.این رو هم میگیم بله درست میفرمایید شاید اینطور باشه... بعد کم کم میگن اصلا برید تاریخ بخونین میبینین امام علی یک جانی خلافکار بوده! و کم کم این استدلالها میرسه به خود شخص پیغمبر که عیاش بوده و ستمگر بوده و قرآن را خودش گفته و ... و در نهایت با دوسه تا دلیل علمی و مثلا منطقی میگن اصلا مهبانگ خودش باعث به وجود آمدن اتفاقی انسان و کائنات شده!بعد چند تا چاشنی حکومتی و سیاسی هم قاطیش میکنند که مثلا فلان روحانی مسلمان هست ببین چه کلاهی سر مردم میذاره یا چه دروغهایی میبافه و...

از طرف دیگه هم علمای شیعه انقدر بی غیرت شدن که همش مشغول بافتن حدیث و حکایت و روایت خرافاتی هستند تا به خورد جوانان بدبخت فلک زده بدن تا مثلا دین را یک چیز فوق العاده نشون بدن...  تریاک خماری دینی از طرف علما و بیداد بی دینی از طرف مقابل...در این بازار مکاره دیگر مجالی برای ابراز وجود دین محمدی باقی نمیمونه.

جوانان امروز ما به عوض تغییر مسیر مشغول خراب کردن راه درست هستند.به نظر شخصی من دقیقا همان کفر ابتدایی که در آغاز رشد یک دین الهی وجود داشت همین الان هم وجود دارد.یک راه را باید انتخاب کرد یا رحمانی و یا شیطانی... در اعتقاد اکثر جوانان یک بیخیالی رخنه کرده است.اما همیشه انتخاب واقعی راه درست در یک لحظه اتفاق می افته. و آن لحظه دقیقا" ارتباط دارد با ایمان قلبی...

  • پیمان پورجبار